Prigo
HAKKIMIZDA

Prigo olarak, Çukurova Holding’in bir parçası olan Çukurova Kağıt ve Ambalaj Grubu bünyesinde 2017 yılında kurulduk.

Prigo ismini Print and Go kelimelerinden yola çıkarak baskı hizmetini en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirip teslim etmeyi hedefleyen bir anlayışı ifade etmesi için koyduk. Grup bünyesindeki diğer işletmelerden farklı olarak kendi başımıza bir ürün geliştirme merkezi gibi çalışmaktayız. Bir adetten bin adete kadar özel ürünleri, çok renkli baskıları yapmak üzere kurulduk.

Genel olarak , oluklu mukavva müşterilerinin istediği ürünleri tasarlar, geliştirir, prototiplerini üretir ve de çeşitli malzemelere dijital baskı teknolojisi ile baskılar yaparız. Detay Olarak, oluklu mukavva kutular üzerine, dekota, fotoblok, pleksiglas, branda, karton, yapışkanlı afiş kağıtları, oluklu standlar vb birçok malzeme üzerine dijital baskı yapabiliyoruz.

Detay
BİZDEN ÖNERİLER
Güzel anılarımızı taçlandıran organizasyon çerçevelerinden, dikkatimizi çeken uyarı tabelalarına, içindeymiş gibi hissettiren doğa manzaralı fotoğraflarımızdan, marketlerde veya dış mekanlarda bilgilenmemizi, ürünleri tanımamızı sağlayan reklam kartları.
Print ve Go kelimelerinden ilham aldık, en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için yola çıktık. DETAY BİZE ULAŞIN